| Helptechnology a întrebat:

Ce ziceti de liceul Victor Babes la stiintele naturii sau Constantin Brancoveanu la stiintele naturii, filologie; stiinte sociale sau Mihail Sadoveanu la filologie si stiinte sociale.As dori sa aflu mai multe pareri despre colegi; profesori.Aceste licee sunt sin BUCURESTI.Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nikol scumpo, ce legătură are întrebarea ta cu dragostea și sexul?

| Helptechnology explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu are legatura...dar are activitate foarte multa aceasta categorie. Daca doresti sa imi raspunzi la intrebare esti bine venit... daca nu, exista alte persoane care sunt dornice sa raspunda happy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Helptechnology):

De ce te ai supărat?

| Helptechnology explică (pentru CristiDinBucuresti):

Dar de ce sa ma supar?laughing Raspunde cine doreste happy