| anonim_4396 a întrebat:

IDEE TRASNITA SAU NEBUNA! Sunt in clasa a 12a si mai sunt 2 luni pana la terminarea liceului! Am facut timp de patru ani un liceu vocational care mi.a mancat sufletul fiindca am cazut la acest profil "din greseala ".
As vrea sa renunt la clasa a 12 a si sa repet anul transferandu.ma la alt liceu.Ideea este ca nu stiu daca va fi de acord familia mea tinand cont de faptul ca pana acum am facut atatea luni de scoala?! Nu cred ca am pierdut nimic, insa nu cred ca ma va lasa familia sa fac asta...Voi ce credeti? VOI FI LASATA SA REPET CLASA A 12 A SAU NU? Funda pentru un raspuns rationalhee hee

Răspuns Câştigător
| veverutz a răspuns:

Ce rost are sa mai pierzi un an aiurea? orium la facultate nu prea conteaza ce liceu ai terminat. adica, ai facut liceu de muzica dar nu iti mai place poti face orice alta facultate, asta ca exemplu.

1 răspuns:
| 116111 TelefonulCopilului a răspuns:

Buna, Ecaterina,

Hai sa stam de vorba. Vrem sa te ajutam sa-ti fie mai bine.
Asociatia Telefonul Copilului poate fi partenerul tau de discutii sau poate fi prietenul tau atunci cand te confrunti cu o problema. Confidentialitatea este cuvantul cheie in relatia ta cu serviciul Telefonul Copilului, oferit de organizatia noastra.
Apelul catre 116 111 este gratuit din retelele Romtelecom si Cosmote, de luni pana duminica, in intervalul orar 08.00 – 00.00. Mai multe poti afla si la: http://www.telefonulcopilului.ro/intrebari-frecvente
Pentru ca problemele cu care te confrunti reprezinta subiecte delicate si te-ai putea simti in largul tau mai degraba in mediul online, te indrumam sa ne transmiti mesajul tau la telefonulcopilului@telefonulcopilului.ro

Asteptam sa te ajutam!