| LostInDreams a întrebat:

Care a fost cea mai trasnita chestie pe care ati facut-o pana acum?

Răspuns Câştigător
| Dan a răspuns:

Am baut vin cu apa mirerala si mi-a venit rau.

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

M-am bagat in Dunare si mergeam asahee hee saracii prieteni, s-au convins ca sunt nebuna.

| gabriela a răspuns:

Pana nu de mult ma uitam la Realitatea tv! Ceva mai trasnit, mai tampit.nu cred ca se poate!

| Whatthehell66 a răspuns:

Sa'l injur pe proful de istorie. care era in spatele meu big grin

| GaleaMarius a răspuns:

Eu m-am pus sub tren fara sa fiu calcat b-)

| dsada a răspuns:

Sa arunc apa in oameni cu o galeata de la bloc si sa scriu injuraturi pe casele oamenilor