| Vannilla a întrebat:

Idei de compuneri. funda

Răspuns Câştigător
| Vitalie a răspuns:

Uite câteva idei de compuneri:
-
Iarna. Universul creat de zăpadă.
-
Ce culoare după părerea ta are bucuria, durerea, tristeţea şi zâmbetul?
-
Primăvara întârzia cum nu se mai întâmpla niciodată
-
Frumusețea va salva lumea
-
Patria mea.

4 răspunsuri:
| oVeveritzaDulcexD a răspuns:

La inceputul anului scolatr trebuia sa facem o compunere cu titlul "E toamna afara, e toamna si-n sufletul meu" mi s-a parut interesanta.

| oVeveritzaDulcexD a răspuns:

Am mai avut o tema. laughing
Raspunde la urmatoarea intrebare printr-o compunere ''Cum am putea opri timpul in loc" sau Jucaria preferata sau Iarna...

| ShawormaCuFaraDeToate a răspuns:

Poti face una cu diferenta dintra vara si iarna cu titlul "iarna nu-i ca vara" big grin... daca nu te deranjaza... fuditzaa?smug

| Brânzăăăă a răspuns:

Compunere descriptiva, prin care sa-ti prezinti cel mai bun prieten.