| Pufi1999 a întrebat:

Ieri 19 februarie 2011 am fost la olimpiada de limba, comunicare si literatura romana "Ionel Teodoreanu" la clasa a V- a si sunt foarte curioasa sa aflu rezultatele altcuiva ca pe ale mele le stiu si la etapa zonala(locala) si judeteana dar ma intereseaza foarte mult rezultatul unei anumite persoana. Cine imi da site-ul de unde pot sa gasesc rezultatele la olimpiada asta sau/si la olimpiada George Calineascu cls. a VII -a primeste funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rezultatele sunt afisate pe site-ul scolii 56 Bucuresti(faza municipala).

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu.Stie cineva?straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rezultatul tau de unde il stii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.olimpiade.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sc 56,, jose marti"

| larisutza13 a răspuns:

Nu stiu habar nu am caut si eu de o gramada de timp