| loricel a întrebat:

Imi da si mie cineva mai multe detalii despre Facultatea de Limbi si Literaturi Straine? Cat dureaza? Dar masterul? Si va rog frumos nu-mi mai dati link-ul site-ului pentru ca nu ma ajuta, parca ma invart in cerc.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| justE a răspuns:

3 ani facultatea si 2 ani master-ul, daca vrei sa te faci profesor mai faci un curs de pedagogie care dureaza 6 luni, il poti face in timpul facultatii. sper ca te-am ajutat happy