| Hieer a întrebat:

Salut.

Am de facut la engleza un proiect despre o stire 'populara' in tara noastra. Sincer, nici n-am idee despre ce sa scriu.laughingImi puteti da niste idei? :3 Urgeent! Fundaa!

8 răspunsuri:
| Nicku2011 a răspuns:

Incearca sa scrii despre Rosia Montana, avionul prabusit in munti, Roxana Babenco (just kiddin' rolling on the floor) )

| OnuOnulică a răspuns:

Scrie despre Bianca Drăgușanu și Victor Slav.

| CryForYourLove a răspuns:

Scrie despre avionul acela care s-a prabusit.

| Hieer explică (pentru CryForYourLove):

Foarte multi colegi scriu despre asta, imi doream ceva diferit.

| CryForYourLove a răspuns:

Scrie despre Bianca Dragusanulaughing e o stire foarte popularabig grin

| muhammad a răspuns:

Scrie despre Moartea lui Adrian Iovan.Chestia aia cu prabusirea.

| Hieer explică (pentru mooska):

Trebuie sa scriu despre o persoana /persoane, nu despre ger, zapada...