| Mihaela a întrebat:

Imi explicati si mie va rog, cum e cu legaturile chimice?
Funda! Urgent!

3 răspunsuri:
| Mihaela explică:

In primul rand, nu am intrebat niciodata despre vreo tema.
In al 2-lea rand, vruiam sa ajut pe cineva, eu sunt in clasa a 8-a, si nu am facut.
Asa ca te rog frumos, altadata, inainte sa incepi sa comentezi, intreaba, sau fi sigur\a de ceea ce spui. Si nu-mi spune tu mie ca imi fac temele aici, ok? Ca eu nu va dau exercitii, si nu va pun sa mi le rezolvati. O seara placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar tu? E a mia oara cand te vad pe aici! Si numai cu intrebari despre teme!
Tu te mai desprinzi de scoala ta fata? Si referitor la intrebarea ta: rasfoieste si tu manualul sau arunca un ochi peste ce-ai mai scris in clasa poate se leaga. Ce te astepti sa-ti predam noi lectiile din nou?