| denisaddd a întrebat:

Imi poate oferii cineva mai multe informatii despre liceul|liceele din Zlatna? Ce profile sunt? Sunt clase bune? Fundita in schimb ^_^

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

De pe portalul din link :http://admitere.edu.ro/RapoarteJudet.aspx?jud=1
poti afla ca, in Zlatna-jud. Alba, exista un singur liceu, respectiv liceul "Corneliu Medrea". In 2015 la clasa cu specializarea mecanica(profil tehnic) ultima medie de admitere a fost 2, 58. La clasa cu specializarea stiinte ale naturii(profilul real) ultima medie de admitere a fost 4, 51. Deci, liceul din Zlatna este unul foarte slab!