| laurentiu213 a întrebat:

Imi poate spune cineva care sunt operele ce pot pica la simularea de bac la clasa XI-a la romana?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Simularea nu se notează in calatlog. Dacă chiar vrei să-ți măsori puterile (cu materia evaluată) invață toată programa dintr-a 11 a

| ForeverAlone97 a răspuns:

Asta nu are nimeni de unde să știe. Ar fi ok să le știi bine pe toate, nu te baza pe noroc.

| TeoCata1804 a răspuns:

Si eu sunt tot a 11a ma gandesc la Luceafar, Ion, Utima noapte de dragoste intaia noapte de razboi in principiu.

| 5550125 a răspuns:

Sunt opere dintr-a zecea și a 11-a. Anul trecut a picat Luceafărul la uman și moara cu noroc la Real.