| Madiii_5860 a întrebat:

Imi poate spune cineva si mie ce materii se fac la stiinte sociale?batting eyelashes Fundita!:X

Răspuns Câştigător
| 11vladutz90 a răspuns:

Deci.: 4 ore de Romana, 2 Mate, 2 Fizica, 1 Chimie, 2 Sport, 2 Tic, 2 Logica, 1 Latina, 2 Istorie, 2Franceza, 1 Muzica, 1 Desen, 1 Religie, 1 Biologie, 2 Geografie, Dirigentie, Dai teza la : Logica, Romana, Engleza, si la alegere Istorie/Geografie

Funda?big grin

4 răspunsuri:
| Bubu1234 a răspuns:

Alina453 ai uitat sa adaugi socio-umane(logica). Funda?happy

| alina453 a răspuns:

Romana, engleza, franceza, latina, istorie, geografie, dar si mate, fizica, chimie si biologie.

| 11vladutz90 a răspuns:

Si din a 11-A, se modifica orarul, nu mai faci Mate, Fizica, Chimie, Bilogie. In a 10-A Logica devine Psihologie.etc etc laughing

| RatuscaCeaUrata a răspuns:

Romana, engleza, sociolozie, geografie, istorie, ed.fizica, muzica, tic si filosofie. fundabig grin?