| CosminaAndr33a a întrebat:

Îmi poate zice si mie cum este la Liceul Gheorghe Lazar la stiinte ale naturii? Se face si voluntariat la un spital? Se invata dimineata? Cu cat se intra? Si cum ajungi acolo?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ar trebui să GHICIM din ce localitate este acest liceu? rolling on the floor
Dacă vei preciza localitatea, am să-ţi spun cu ce medii s-a intrat în 2015...

Admiterea se face ca la orice liceu ( exceptând cele vocaţionale ) : se face repartizare computerizată în funcţie de media de admitere şi ordinea opţiunilor de pe Fişa cu opţiuni!

Toate cele bune!

| CosminaAndr33a explică:

Din Bucuresti.