| LaughOutLoud a întrebat:

Imi propuneti si mie cateva teme de discutat pentru ora de dirigentie?

2 răspunsuri:
| AsTheLove a răspuns:

Buna LaughOutLoud,
Si eu am avut dirigentie de curand.Iti pot spune cateva teme :
1.O meserie pentru cand vrem sa ne facem mari
2.O viata nu valoreaza nimic, dar nimic nu valoreaza cat o viata
3.Eu conduc
4.Imi plac cumparaturile
5.Munca si Distractia
6.Scoala in Familie(respect, grija etc.)

Ei bine acestea sunt. Daca iti place vreo una, spune-mi pe care ai ales-o.

Ma bucur ca te-am ajutat!
AsTheLove

| NightBadDreams a răspuns:

Locuri pentru viitoare excursii, filme vazue recent, viitorul liceu sau profil de liceu ( daca esti in clasele 5-8 ), cateva amintiri amuzante din copilarie... Sunt foare multe time pe care le poti discuta la Ora daca ai un diriginte\ o diriginta rezonabila. happy