| Dacianna a întrebat:

Imi puteti arata un model de eseu pentru admiterea la harvard au a altei facultati renumite. Si cum ar trebui sa arate un eseu care sa fie de succes?
Va rog am mare nevoie de ajutor. ofer

4 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Tu vrei să dai la Harvard şi nu ştii să scrii un amărât de eseu? Ba mai mult, îl cauţi pe TPU?laughing
Stai acasă sau mergi la FEAA/FSEGA/ASE... că altceva oricum nu-i de tine.

| LilySwan a răspuns:

Un eseu e intotdeauna organizat, sistematizat si prezentat intr-o ordine logica, introducere, cuprins, incheiere. Poti sa-mi spui pe ce domeniu vrei sa scrii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://minilink.ro/bt