| Dilaa98 a întrebat:

Imi puteti da si mie link-ul sau sa-mi spuneticum pot gasi rezultatele la olimpiada de limba romana din 23.02. 2013 etapa judeteana,Bacau? Ofer funda! :* ( Dar sa nu fie ca sa trebuiasca sa descarc fisierul, ci sa vad online).Va rog :*

11 răspunsuri:
| elysi a răspuns:

Ai aici rezultatele, dar sunt numai pentru clasele de liceu http://www.isjbacau.ro/......tp?/search Din pacate trebuie descarcate...nu cred ca mai este alt site pe care sa se fi afisat in afara de cel al inspectoratului...e prea devreme, olimpiada a fost ieri.

| Dilaa98 explică (pentru elysi):

Dar maine le poti gasi?

| elysi a răspuns (pentru Dilaa98):

Probabil ca maine, sau chiar azi, mai tarziu, vor aparea pe mai multe siteuri. De exemplu, olimpiade.ro

| Dilaa98 explică (pentru elysi):

Daca gasesti imi dai linkul

| Dilaa98 explică (pentru elysi):

Ai gasit?

| Dilaa98 explică (pentru elysi):

Nu poti sa o descarci tu in pc-ul tau si dupa sa mi-o trimiti mie pe messenger?

| elysi a răspuns (pentru Dilaa98):

Bine, trimite-mi adresa ta de mail intr-un mesaj privat.

| Dilaa98 explică (pentru elysi):

Ti-am trimis

| elysi a răspuns:

Nu, doar pe siteul ala pe care ti l-am dat. Vad ca acum au pus si rezultatele la gimnaziu...Dar trebuie downloadate.

| Dilaa98 explică (pentru elysi):

Dar cum sa se descarc, pentru ca atunci cand le caut in pc, nu dau de ele...

| elysi a răspuns (pentru Dilaa98):

Cauta in calculator My Downloads.Sunt in My Computer, in driverul C, alaturi de My Pictures, My Documents etc. Acolo ai sa gasesti fisierele downloadate.