| anonim_4396 a întrebat:

Îmi puteți spune ce materii sunt în clasa a 12 pentru profilul de turism și alimentație?

2 răspunsuri:
| iuliana0001 a răspuns:

Buna!
3 ore romana
3 ore mate
2 ore franceza
2 ore engleza
2 ore geografie
2 ore economie
1 ora religie, tic, sport, istorie
2 ore dezvoltare durabila in turism
2 ore negociere in afaceri
2 ore strategii de marketing si politica de piata
Mai sunt inca 2 module a carui nume nu mi-l amintesc corect si nu vreau sa dau un raspuns gresit.
Pe langa astea vei face practica in laborator, pe noi ne punea sa facem practica pe aceste module, lucrand la firma de exercitiu.
Vei face practica in fiecare semestru cate 2 saptamani la agentia de turism. Sper ca te-a ajutat