| TbX_4651 a întrebat:

Imi spune si mie cineva cum e la liceul vasile alecsandri din galati? in special as vrea sa stiu cum e la mate-info bilingv engleza. A si sa nu uit... dau fundita :*

1 răspuns:
| Rares95 a răspuns:

Ai mai multe ore de mate si de info decat in generala(ca de aceea e mate-info), iar la bilingv pot sa iti spun ca vei face engleza zilnic+o ora de geografia Angliei(UK)...aia e cam naspa, dar te obisnuiesti, o faci numai un an, apoi in a 10-a faci istoria UK, iar in clasa 11-12 face cultura si civilizatie, am uitat sa mentionez, toate astea in LIMBA ENGLEZAwinking...BAFTA