| Cătălin11 a întrebat:

In Bacau, la liceul Vasile Alecsandri, ca sa intru la mate-info inteniv engleza ce trebuie sa fac? Ma refer daca trebuie sa dau vreun examen.

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Cei care au luat bilingvul au prioritate la admiterea la un profil intensiv engleza, dar se va organiza si la liceul respectiv un examen pentru a se ocupa locurile libere.
O zi buna.

| snake260889 a răspuns:

Din cate stiu eu, acest examen trebuia sa-l fi dat deja la sfarsitul lunii mai, la liceul respectiv.Cauta pe internet nr. de telefon de la secretariat si suna dimineata sa intrebi!

| bistarcro a răspuns:

Trebuia sa dai bilingv-ul la engleza si sal iei...Mult noroc in continuare! Funda?