| Mihaelamihaelasta a întrebat:

Îmi spune și mie cineva dacă ma mai pot muta de la liceul in care sunt acum la altul? Ideea e ca eu sunt pe profesională și as vrea tot pe profesională sa ma mut si nu știu dacă se mai poate anul acesta, este urgent si de aceea.

1 răspuns:
| Freya1 a răspuns:

Pai acum mai ai un pic pana la vacanta de vara si dupa poti sa îți scoți dosarul si sa te muti.Acum nu cred ca ai cum, decât dacă merg ai tai poate cu o problema foarte serioasa dar nu știu dacă totuși te muta.