| Darius789 a întrebat:

Imi spuneti cateva site-uri de facut exercitii la mate, la romana, etc.
Va rog

Răspuns Câştigător
| Stormrage a răspuns:

Www.wolframalpha.com este foarte bun pentru matematică, îţi arată cum rezolvă pas cu pas. Pentru limba română nu prea există site-uri care să îţi facă tema automat, dar poţi căuta câteva forumuri legate de BAC şi postezi întrebări acolo, cineva sigur te ajută.

3 răspunsuri:
| Band12Nikki a răspuns:

Cauta si tu pe net. Scrie pe google " site-uri de facut exercitii la mate" ( de exemplu ), si vezi ce gasesti.

| Darius789 explică (pentru Band12Nikki):

Crezi ca nu am cautat!

| aceaflorin a răspuns:

WolframAlpha-este un programel ce iti rezolva tot felul de ecuatii, daca stii cum sa le scrii.