| madalinutza a întrebat:

Imi traducetsi ceva din romana in engleza? plss, ca pe google nu traduce bnangry(. Trebuie sa traduc asta: Noi am cercetat campia timp de mai multe ore, pls ajutati-mabatting eyelashes dau fundita care e corecthappy

Răspuns Câştigător
| corina_4591 a răspuns:

We investigated the plains for several hours.Asta sigur e corecta

12 răspunsuri:
| anna01 a răspuns:

We have been invetigating the meadow for a couple of hours.

| Sara a răspuns:

We investigated the forest for a long time happy sa ti fie de folos!

| Sara a răspuns:

Scuze laughing am citi padurea confused nu stiu ce a fost in capul meu,

| terra2009 a răspuns:

Fraza asta se poate traduce in mai multe feluri, nu poti face o traducere corecta daca nu sti exact la ce se refera. Traducerile de aici sunt corecte, dar depinde de context.
mai poti spune de asemenea

We searched the land for few hours.

studiu limbi straine

www.terralinguas.com

| georgiana a răspuns:

We investigated the plains for several hours.

| Zâmbărici a răspuns:

We investigaded the plains for several hours.Asa este corect!:Xkiss

Baftaa!:X

| dof21 a răspuns:

Nu stiu ce credeti voi dar mie unul nu imi suna deloc bine in romana aceasta propozitie. Sa "cercetezi campia"? Oricum cred ca ar suna interesant in engleza cam asa: " We checked over the plane for several hours". Asa suna bine si in engleza. Hope is good.

| amandina_9414 a răspuns:

We studied the plain for many hourshappy. sper ca e bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu sa va pun o intrebare sunt mai mica si nu prea stiu engleza dar cineva poate sa-mi spuna cum se spune imi este foarte dor de tine, in engleza? plzz va rog macar atat sa-mi faceti plz plz

| anonimmmmm a răspuns:

We investigated the plains for several hours.Cred ca e corect, dar daca traduci fraza asta in romana pe net nu o traduce bine.happy

| Costellino a răspuns:

Cine imi traduce in engleza :
" Frunza verde si-o cucuta multi mai au pe mine ciuda c-am schimbat leii in valuta!" laughing

| Onetwthree a răspuns:

I searched the plains for several hours

:*