| aea a întrebat:

In 5 4 '22 am fost din Lugoj in Timisoara cu trenul pentru a vedea aceasta gresie https://www.leroymerlin.ro/......icata/5355

Spre surprinderea mea ajuns in magazin observ poza retusata video, culoare incorect afisata culoarea reala fiind aceeasi mizerie de gresie ce o am pe hol si care am luat-o de la Hornbach ce inseamna pentru mine timp pierdut, bani irositi pe drum, autobuze de la gara de nord pe calea Sagului o zi intreaga pierduta de la ora 6 dimineata!

Vi se pare ca practica comerciala e corecta?

Nervii au cedat si mi-am insusit o pila si o dalta de 37 si 17 lei pentru timpul pierdut produse de care nu am neaparat nevoie dar m-au retinut abuziv timp de 20 min 4 din angajatii care mi-au zis ca daca achit produsele sustrase imi dau drumul si nu cheama Politia. Problema e ca mi-au facturat cu 103 lei produsele pe care nu mi le-au mai dat cum au sustinut!

Pot sa fac plangere penala pentru furt si comportament abuziv ce au facut cei 4 angajati nu e legal?

De asemenea nici retusarea culorii produselor nu cred ca e legala!

1 răspuns:
| aditimus a răspuns:

Ia legatura cu Opc