| mihai1997 a întrebat:

In anul scolar. 2013-2014 se mai dau testele predictive? crying(

4 răspunsuri:
| Ballet a răspuns:

Depinde de ce clasa, eu am dat cam in fiecare an la materiile mai importante.
Cu sau fara teste predictive impuse de minister, e la latitudinea fiecarui profesor si daca vrea profesorul neaparat, dai.
Oricum, atata timp cat nu se trec in catalog n-are mare importanta.

| mihai1997 explică (pentru Ballet):

Eu sunt clasa a 10-a..si la mine s-au trecut in catalog..bunnie..scz ca nu iti pot da funda dar nu merge.

| Ballet a răspuns:

N-ai grijă. laughing

| MisFit20 a răspuns:

Depinde ce clasa esti, nu se aplica pentru toate clasele.