| IoanaBia11 a întrebat:

In cat timp ajungi de la Timisoara pana la Sinaia?
Va roog, dau Funda! :* :*

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Http://distanta.ro/timisoara/sinaia
Vezi ca ai 3 rute acolo. Depinde si cu ce mijloc de transport mergi! :D

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Nu precizezi mijlocul de transport( masina proprie, autocar, tren)--- corecteza-ti intrebarea!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam 8 ore cu masina

| Popescu_Marco_Ionut_1994 a răspuns:

461 km intre ele.....si,dupa aproximarea mea, daca cu masina mergi cu 6o-80 km/h in 5 ore... funda?

| iwaa a răspuns:

Depinde cu ce viteaza te deplasezi. Intre cele 2 localitati sunt 461 de kilometri.

| iwaa a răspuns:

In functie de viteza de deplasare poti calcula timpul. Intre cele 2 localitati sunt 461 de km...Deci? ...in cat timp ajungi?