| 1234dany5 a întrebat:

In ce clasa mi-ar trebui insectar? sau nu imi trebuie? eu aveam un insectar foarte frumos cu flururi dar s-au dezmembrat unele insecte din cauza vantului si li s-au rupt aripile fluturilor... sad deci cand imi cere in ce clasa sa stiu ce o sa pirerd fara acest insectar frumos? sunt pe a 6- a.

Răspuns Câştigător
| BlueViP a răspuns:

Daca iti cere, iti cere in clasa a 6-a pentru ca atunci studiezi biologia animala, desi mie nu i-a cerut. Posibilitatea sa iti ceara e destul de mica, dar daca il faci din proprie initiativa s-ar putea sa primesti o nota buna.

2 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Se poate sa iti ceara IN a6-a (nu "pe" a6-a) sau in a9-a (sau a10-a thinking )