| melisammely a întrebat:

In ce data se fac inscrierile si in ce data se da examenul de admitere la ubb biologie anul acesta?

3 răspunsuri:
| BlankWhite a răspuns:

Cel mai bine e sa cauti pe site.

| melisammely explică (pentru BlankWhite):

Mi se pare cam neclar

| BlankWhite a răspuns (pentru melisammely):

ASTA SCRIE PE SITE-UL LOR, DACA CAUTAI
12-14 iulie orele 9, 00-14, 00, 15 iulie orele 9, 00-12, 00, respectiv 17-19 iulie orele 9, 00-14, 00 Înscrierea candidaţilor și susținerea testului pentru :
- specializările în limba română - Biologie, Biochimie, Ecologie și Protecția Mediului, Biologie ambientală, Biotehnologii Industriale
- specializarea în limba maghiară Geologie
- specializarea în limba germană Ecologie si Protectia Mediului
19 iulie Test de admitere pentru linia maghiară (Biologie, Ecologie și Protecția Mediului), ora 15, 00
20 iulie Afișarea listelor inițiale
20-21 iulie Depunerea contestaţiilor
21 iulie Afişarea rezultatelor după contestaţii
24-26 iulie Confirmarea locurilor
26 iulie Redistribuirea locurilor disponibilizate
27-28 iulie Confirmarea locurilor după redistribuire
28 iulie Afișarea listelor finale