| Pascu_Teo_1999 a întrebat:

In conditiile in care nu sunt bata la.geo,am timp sa invat in 5 sapt pentru simulare si sa obtin o nota bunicica? Ce credeti?

2 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Oare? Eu am facut toata pregatirea pentru BAC cu o luna inainte si l-am luat. Oare tu in 5 saptamani nu ai timp sa inveti doar la un singur obiect?

| Antonia9292 a răspuns:

Buna. Sigur ca da. Daca te concentrezi si faci cate un pic in fiecare zi o sa reusesti sa iei o nota chiar mare. Geografia nu este o materie asa grea, este chiar frumoasa. Daca reusesti sa vezi cat de usoara si frumoasa este vei invata cu drag adica vei invata repede si corect happy. Succes!