| alynutza6820 a întrebat:

În legătură cu examenele de la sfârşitul clasei a VIII-a, evaluările naţionale... Credeţi că vor fi mai uşoare anul acesta, având în vedere că vor fi televizate? big grin

Răspuns Câştigător
| unknownn a răspuns:

Pai anul trecut a fost foarte usor, deci anul asta va fi tot asa sau mai grele.

2 răspunsuri:
| ELY098723456778990 a răspuns:

Cred ca va fi medie la gradul de dificultate sa stii ca la intensiv engleza nu iti trebuie examen intrii automat

| DOLCEMARIA a răspuns:

Eu consider ca supravegherea video nu afecteaza cu nimic cunostintele celor evaluati.Trebuie doar sa te pregatesti bine si sa ignori camerele pentru a nu te pirde, sa te lasi prada emotiilor.