| Eduard168 a întrebat:

In legatura cu liceul la profil economic, modulele cum se trec in carnetul de elev ....pentru ca in clasa a 9-a fac alte module in a 10-a altelea si gen nu am loc sa le trec an de an pe nume, eu as zice ca ele se trec modul 1! Va rog sa-mi ziceti daca ati fost/sunteți la profil economic!

2 răspunsuri:
| Cismi a răspuns:

Am terminat profil economic acum 1 an, in general iti pune un "/" si scrie modulul prescurtat " BR, ORU, MA" iar mediile se trec pe coloanele anului curent.

| Eduard168 explică (pentru Cismi):

Dar daca eu trec in clasa a 9-a acele module si in clasa a 10-a sunt altele pe celelalte din a 11-a care o sa le fac cum le trec daca nu mai am loc?