| Reps a întrebat:

In opinia voastra, mediile la licee anul asta o sa scada sau o sa creasca?

Răspuns Câştigător
| LorenaAnca a răspuns:

Buna!
Stai linistit, o sa scada. Am fost recent si la portile deschise la cel mai bun liceu din oras si chiar si acolo mi s-a confirmat. Vor scadea deoarece media de la Evaluarea Nationala de anul asta e 75% din media de admitere si 25% media pe clasele 5-8. Si avand in vedere care au fost notele la simulari, e clar ca o sa scada.
Pa, pa!

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cu siguranţă o să înceapă să scadă.

| ShadowGhost a răspuns:

Noua diriginta ne-a dat brosura deja, si pot sa spun ca au crestu fata de anul trecut.Cu mult. happy

| ovidiu2295 a răspuns:

Din punctul meu de vedere, mediile anul asta sunt dezastruoase. Din orasul in care sunt eu doar 45 % din elevii clasei de a 12a intra in prima sesiune de bacalaureat. Si de aceea ele vor scadea semnificativ

| roxyme a răspuns:

Cred ca din an in an scad