| мιcυтѕαααα a întrebat:

In timp ce fugeam m-am lovit foarte tare in degetul mare de la picior, avand doar sosete. M-am lovit atat de tare incat o ora m-a durut si simteam ca mor de durere. Acum nu ma mai doare dar uneori cand apas pe patul unghiei, simt ca se misca ceva inauntru. De la o lovitura din asta se poate face hemoragie interna? Fara raspunsuri in gluma sau care ma pot speria, va rog! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ςเєl a răspuns:

Dupa parerea mea nu ai de ce sa te sperii. si eu am patit asta de foarte multe ori. ma durea unghia foarte tare si alte chestii.cam dupa 1 saptamana. si cateva zile. mi-a trecut. dar daca tot te mai daore, te poti duce la medic. Sper sa te faci bine happy

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| andrei95 a răspuns:

Stai linistita ca nu ai nimic simti asa zisa miscare e de la lovitura care ai avut-o parca sunt nervii dar nu o sa ai nimic o sa iti treaca

| cυρcαкє a răspuns:

Buna

Pai nu stiu daca se poate face hemoragie interna dar iti voi da un sfat pentru data viitoare :
Nu mai alerga doar in sosete sau chiar descultzawinking
Poate daca ai mai fi avut niste adidasi nu ar fi fost chiar atat de grav.winking

Un simplu sfat.Bye bye!