| Mia a întrebat:

Intrebare pentru studentii de la ASE sau pentru cei care vor sa dea la ASE...Se mai da admitere la anul, ca eu am auzit ca nu. Daca nu, in ce va consta admiterea?

Răspuns Câştigător
| MisterKat a răspuns:

Eu am vrut sa dau la ASE in Bucuresti, dar n-am avut bani (de cazare etc.). Am auzit ca nu se va mai da admitere, un lucru foarte rau, toti taranii vor veni cu medii mari in clasele 9-12 si iti vor lua locul. Cel mai bine e sa se dea examen de admitere la fiecare facultate din Romania! Anul viitor o sa intri doar cu media din clasele 9-12 (sau 9-13 depinde ce liceu ai facut) si media de la examenul de Bacalaureat. Succes!