| Dasey a întrebat:

Va jucati Conquiztador?

Răspuns Câştigător
| Iubesc Limonada a răspuns:

Da

15 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu ma mai joc, dar inainte ma jucam mereu...De cam jumatate de an m-am lasathee hee.

| Vizitiul a răspuns:

M-am jucat, dar acum nu ma mai tenteaza. Poate o sa te intrebi, de ce? Pentru ca, de la o vreme unele intrebari se repeta si devine plictisitor, pierdere de vreme.

| Rukhsandra a răspuns:

Da ma joc... tu?

| Ana a răspuns:

Da, m-am jucat de cateva ori, interesant.

| User a răspuns:

Chiar acum ma joc... pana azi n-am mai jucat de vreo 6-7 luni. d'oh

| Marii a răspuns:

Daa.

| simona_6231 a răspuns:

La fel ca ٩(●̮̮̃•̃) laughing azi am inceput sa joc si eu de plictisela...cam jumate de an am de cand nu am mai jucat.

| Green a răspuns:

Ma jucam acum un an dar m-am plictisit de aceleasi intrebari care apareau mereu.

| M3ntosana a răspuns:

Da ma joc cand ma plictisesc...acul trecut jucam zi de zi, iar acu' cand n-am ce face big grin...desi uneori intrebarile sunt cam aceleasi si unii spun ca e un joc stupid sau ca trebuie sa ai noroc sa castigioh go on daca vrei sa joci, e bine "mai inveti ceva"laughing da na big grin

| Deny_8224 a răspuns:

Da e misto jocu

| Natassha a răspuns:

Da, tu te joci?
Poate ne dai si numele?

| jumbO a răspuns:

DaAa. ma j0c happy dar uneori parca te enerveaza ca da aceleasi intrebari. am crucea de aur si 4 coroanehee hee:d

| matadoru a răspuns:

Inainte ma mai jucam, sincer noroc ca mi-ai adus aminte uitasem de el... hai ca ma apuc acum de o tura

| gaabitaa95 a răspuns:

Daa.

| dino220ro a răspuns:

Da. ador jocul