| HerculePoirot a întrebat:

La bac,la matematica, eventualele desene si grafice pot fi facute cu creionul sau trebuie neaparat cu pixul cu care scrii si restul lucrarii?

Răspuns Câştigător
| rabatam a răspuns:

Pentru rezolvarea subiectelor candidaţii vor folosi numai cerneală sau pastă de culoare albastră, iar pentru executarea schemelor şi a desenelor vor utiliza numai creion negru.

3 răspunsuri:
| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Ar fi o mare tampenie sa iti ceara sa faci asa ceva cu pixul. Poti folosi creion.

| StefanGGXX a răspuns:

Le poti face si cu creionul pentru ca practic cu creionul se fac graficele dar, ti-as recomanda sa ai si un pix la tine

| rabatam a răspuns:

Pentru rezolvarea subiectelor candidaţii vor folosi numai cerneală sau pastă de culoare albastră, iar pentru executarea schemelor şi a desenelor vor utiliza numai creion negru.Pentru probele scrise la Matematică şi Geografie, candidaţii pot apela doar la instrumente de desen.