| NuConteazăCine a întrebat:

La bac se extrage o varianta. Aceste variante nu se mai publica? De ce mai poarta numele de Varianta x, atunci? Dau bacu-ul anul acesta... exista niste variante de care ar trebui sa stiu?

1 răspuns:
| iLikeToHelp a răspuns:

Nu,deoarece variantele nu sunt expuse pe Internet cum au fost pana acum cativa ani(100 variante sau ceva de genu')... Apropo dupa ce dai bacu' ele se publica si se rezolva de profesori/elevi, gasindu-le pe Internet.