| andrei056 a întrebat:

Salut,la bac stiu ca se fac prin mai 10 variante de bac din care se extrage una din ele pentru bac.
Variantele se publica si pe internet?

4 răspunsuri:
| AnastasiaK a răspuns:

Normal ca nu...n-ai vrea sa te lase si sa vii cu ele rezolvate de acasa?

| andrei056 explică (pentru AnastasiaK):

Stiam ma voiam sa fac o gluma... sper ca nu te-ai suparat!:hee hee)
Incantat de cunostiinta!

| dannyel86 a răspuns (pentru andrei056):

Se publica pe internet, dar numai DUPA Bac / Evaluare Nationala.

| AnastasiaK a răspuns (pentru andrei056):

N-am de ce sa ma supar, dar sunt multi care pun intrebari de genul pe bune laughing Mi s-a intamplat in anul in care am dat eu bacul sa-mi ceara cineva subiectele cu vreo 3 luni inainte.