| Alexx234qw a întrebat:

La camin, la facultate exista un program? Adică pot sa vin sau sa plec de la camin la ora, de exemplu, 12 noaptea?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poți când vrei, nu te întreabă nimeni de nimic. Cum crezi că ies studenții în club dacă au program? laughing

| RobertMoon a răspuns:

Poti sa vii si sa pleci cand vrei. Acolo e mereu un portar care sta de paza, chestia e ca nu poti aduce pe cineva cu tine la ore tarzii, dar chestia asta difera de politica fiecarui camin. In unele camine nu ai voie sa aduci femei, in altele ai voie si asa mai departe...

| Alexx234qw explică (pentru RobertMoon):

Ok. La asta ma gândeam, ca fata de liceu la facultate cu toții avem peste 18, 19 ani deci nu ar fi logic sa plec când vreau noaptea pe proprie răspundere? Cu persoanele străine înțeleg...

| Catrice a răspuns:

Pleci la 7 și te întorci la 12 noaptea la cămin...da' nu ÎN căminhee hee

| Frank51 a răspuns:

Depinde. În Brașov în memo la cele 10 cămine nu există limită de timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de camin. In caminele politehnicii intra mereu straini deseori cu lucruri interzise.