| Reek54 a întrebat:

La ce e buna mierea?
Ce vitamine are?
Cate calorii are?
dati-mi multe detalii happy

Răspuns Câştigător
| DEX a răspuns:

Numita si medicamentul vietii... aceasta pagina iti va explica mai bine :) http://www.formula-as.ro/......ine-i-7253

4 răspunsuri:
| Gorgan a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Miere
aici gasesti cele mai bune informatii legate de miere. Succes

| Bebu a răspuns:

Mierea este foarte buna pentru durerile in gat sau raceli
pentru durerile in gat 2 lingurite sunt de ajuns, isi face efectul imediat

| iuly_5242 a răspuns:

Mierea este buna pentru organism...o lingurita de miere in fiecare dimineata pe stomacul gol este tocmai buna pentru a trai sanatos...si este bogata in vitaminebig grin

| oana09_3398 a răspuns:

Mierea este de mai multe tipuri si ajuta la multe lucruri.Contine foarte multe vitamine, iar daca iei o lingura de miere in fiecare diminata vei avea un metabolism sanatos!