| StefStefStef a întrebat:

La ce facultate sa dau la politehnica/ramura hidroelectrica sau arhitectura... vreau mai multe detalii, unde as putea sa lucrez dupa fac de arhitectura, dau FUNDA ^_^

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Facultatea de Energetica este mai usoara decat Arhitectura. In functie de modul in care termini o astfel de facultate ( oricare de cele doua), la care se adauga norocul si relatiile pe care le ai, poti fi in intervalul celor doua extreme: somer sau viitor specialist angat.