| schlau a întrebat:

La ce licee au voie rromii(tiganii). Ca sa stiu la ce nu dau.Ms.

Răspuns Câştigător
| MindFreak a răspuns:

Au voie la toate liceele, au chiar si locuri speciale, dar incearca sa dai la un liceu unde se invata, fiindca acolo sunt foarte putini spre deloc.
Heil Hitler!

2 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Rromii au aceleasi drepturi ca si noi ceilalti, ba chiar in plus.Au locuri speciale si burse speciale la facultati, beneficiaza de campanii care au ca scop incurajarea acestora de a urma o scoala.Nu este nici o scoala in Romania care sa respinga un rrom.

| schlau explică:

@MindFreak:Heil Hitler! Mein Fuhrer, Mein Leben.Alles was Sie tun, ist damit für mich.