| LoveAnimepsimagirl a întrebat:

La ce liceu ma pot duce daca ma pricep la matematica, biologie, chimie si fizica? As vrea sa fie bazat pe chimie fizica si biologie.

7 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

La un liceu care are profil Matematică Informatică că trebuie să știi și utilizarea calculatorului.

| onasis1961 a răspuns:

La ori ce liceu doreste sufletelul tau, daca esti asa de bun pe cat te lauzi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima otiune ar fi un profil Stiintele Naturi, iar a doua un profil de Mate-Info.

| Morphines a răspuns:

Pai n-ai spus in ce oras stai...

| CryssCrySta a răspuns:

Mate-info.

| Georgiana2505 a răspuns:

Parerea mea este ca la matematica-informatica le ai pe toate happy. Insa daca nu vrei informatica si profilul de stiinte ale naturii te va ajutahappy

| VelvetLight a răspuns:

Profil stiinte ale naturii ( chimie-biologie) Exact la ce te pricepi tu!batting eyelashes Ai 2 ore de chimie pe saptamana, 3 de fizica, 4 de matematica si 2 de biologie. Cel putin asa e la mine :-P Succes!