| Adriangav124537284 a întrebat:

La ce materii se da atingerea la facultatea de inginerie chimica Cristofor Simionescu licența: CHIMIA ŞI INGINERIA SUBSTANŢELOR ORGANICE, PETROCHIMIE ŞI CARBOCHIMIE

Răspuns Câştigător
| elemonis a răspuns:

Buna.
Pe site-ul oficial al facultatii gasesti informatii privind admiterea: https://icpm.tuiasi.ro/admitere/licenta/
Trebuie doar sa ai rabdare si timp sa gasesti informatiile.
Daca vrei sa cauti detalii pentru admiterea la master si nu la licenta(eu am pus link-ul pentru admitere licenta, pentru ca nu ai specificat licenta sau master) trebuie sa selectezi,, admitere" si dupa aceea,, admitere master".