| alexandramara11 a întrebat:

La ce materii trebuie sa invat in mod special pentru medicina?

5 răspunsuri:
| Λndrei a răspuns:

Chimie si biologie.
Daca vrei sa mergi la medicina veterinara este de preferat sa stii cea de a 9-a si a 10-a, iar la umana de a 11-a si a 12-a.Dar este bine sa o stii pe toata, nu strica.

| DenisIonut01 a răspuns:

Chimie,biologie.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

In special la chimie si biologie, dar mai ales biologie! E foarte important sa stii aceste doua materii la perfectiewinking
Bafta daca vrei sa dai la medicina :*
fundita?

| cornelmircea1980 a răspuns:

Biofizica biochimia psihologie informatica prim ajutor biologie celulara

| DuncaClaudiu a răspuns:

Biologie si chimie