| andreideiu59095 a întrebat:

La ce ora se va da evaluarea nationala clasa 8. Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 9 insa noua ne-a zis profesoara de matematica ca ar fi bine sa fin in scoala pe la 8, pana dam bagajele si intram in sali. In sali eu zic sa intri cu macar 15-20 de minute mai devreme ca se mai dau indicatii si e bine sa fii prezent.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...incepe in jurul orei 9...insa e bine sa fii de la 8 la scoala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fii la scoala la 8, la 8 jumate sa fii în sala de examen și la 9 începeți.

Răspuns utilizator avertizat
| NoctisFive a răspuns:

La 9 se dau subiectele. Ar fi bine sa ajungi cel tarziu la 8:30, dupa aceea nu te mai lasa in scoala

| Doge23 a răspuns:

Pe la 9, depinde

| AmyMalik a răspuns:

Depinde de scoala la care esti, trebuie sa te cheme la o anumita ora dar subiectele vin la ora 9.