| Sprike a întrebat:

La civica am de facut un proiect numit "micul economist"sau ceva de genul in care trebuie sa gasesc o activitate economica asfel incat sa-mi produca un venit si activitatea sa o fac eu, de ex, sa construiesti x, etc... Si nu am nici o idee crying((. Cineva idei? Am 15 ani, nu propuneti chesti foarte mari, dar ma pot ajuta si de parinti, va rog eu.

1 răspuns:
| Georgiana_Cristina_1983_7mUx a răspuns:

Eu zic sa construiesti o macheta cu un parc in care sunt oameni care aduna gunoi, tund copaci, grebleaza, etc.
Sper ca te-am ajutat.
Funda?