| arysa a întrebat:

La concursul Evaluare in educatie la lb romana la partea a III-a este o programa dupa care trebuie sa invatam comentariile? Voi cei ce ati mai participat ati invatat ceva sau ati scris ce va mai aduceati aminte?

3 răspunsuri:
| arysa explică:

Daca iti da la partea a 3-a de ex: redacteaza o compunere in care sa caracterizezi un personaj dintr-un roman psihologic; De unde stii ce sa scrii tinand cont ca ai uitat de anul trecut comentariul? Exista o programa in care sa-ti zica pentru etapa 1 evaluare in educatie invatati romanul psihologic, obiectiv si al experientei?

| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

Iubesc concursu' asta love struck
nu. ntseleg ce vrei uh sa aflii de fapt!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de fiecare data cand am mers la acest concurs am invatat foarte bine!