| Yourangel30 a întrebat:

La Facultate de Medicina, Cluj, specializare Balneo-fiziokinetoterapie si recuperare, nota cu care se intra e nota de la testul grila sau se face media cu nota de la bac? funda:-x

Răspuns Câştigător
| MuñequitaLoka a răspuns:

Anul acesta la Facultatea de Medicina se intra doar pe baza de admitere...bacul nu se ia in considerare. multa bafta!

1 răspuns:
| NemNUZ a răspuns:

Trebuie sa dai pentru admitere ceea ce e rau pentru ca trebuie sa inveti si pentru bac si pentru facultate.