| gabygaby a întrebat:

La liceu economic se face geometrie? ca am vazut pe cartea de matematica niste probleme.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se face geometrie
vei invata vecotorii si vei face problema cu vectorii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vectori nu o sa fie grei si o sa ii intelegi usor dc esti atent la ora tongue... iti spun asta din propia experientalaughing... si eu sunt la liceu economic. asa ca baftawinking

| chocolattee a răspuns:

Faci altfel de geometrie fata de ce-a de pana acum, ai sa vezi ca in clasa a 10a iti va placea mai mult geometria decat algebra, care la mine pana atunci erau invers:-s
pupici, succes la scoala>big grin