| MyMy_3116 a întrebat:

La liceu la profil de filologie ce materii se dau la tezele semestriale? dar la bac?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Tezele ti le-au insirat cei care au raspuns inaintea mea.
Cu Bacul, e cu totul alta treaba. Depinde peste cati ani si cati ministri il dai.
In momentul asta, cred ca nici ministrul Educatiei n-are habar in ce formula se va da bacul din 2011.

2 răspunsuri:
| hehehe a răspuns:

Semestrial-romana, engleza, latina si istorie/geogra.
la bac. asta chiar nu stiu sigur. parca rom, engleza, germana/franceza, istorie/geogra/bio. parca atata thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tezele se dau la romana, o limba straina depinde la care esti avansat, latina si istorie sau geografie si bacul se da la romana istorie si o alta materie la alegere, asta momentan, se poate schimba.