| anonim_4396 a întrebat:

La liceul meu, in Slatina, mi-au spus ca nu stiu ce sa scrie pe diplomele de bacalureat(la competente) si le elibereaza incepand cu data de 19.
Dar mi se pare total aiurea, pentru ca eu pe data de 19 am si examen la facultate, si de pe 19 pana pe 20 este prima perioada de confirmari.
Voi ati primit diplomele, stiti ceva despre lucrul acesta? pentru ca este destul de departe orasul in care dau si nu prea pot sa fac drumurile acelea. Plus de asta cica mai trebuie sa o ridic si personal.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te poti inscrie la facultate si numai cu foaia matricola si o adeverinta ca ai sustinut si luat bacalaureatul, urmand sa duci diploma ulterior. Succes si numai bine!